Понедельник, 25 июня 2018 09:37

Руслан Сольвар привітав молодь Макарівщини зі святом Избранное

Руслан Сольвар привітав молодь Макарівщини зі святом

Руслан Сольвар привітав молодь Макарівщини зі святом

Щорічно в останню неділю червня українці святкують День молоді – свято всіх тих, хто завжди відчуває себе молодим не тільки за паспортним віком, а й за станом душі. Свято молоді особливе та щоразу унікальне, бо лише такою може і бути молодість. Адже ці роки – неповторна в житті кожного пора, коли кожен з нас вступає у доросле та самостійне життя, робить та приймає свої перші великі та важливі рішення. Це та пора в житті, коли щоразу будь-яка, навіть найменша перемога може стати великою запорукою для наступного успіху. Приєднався до поздоровлень молоді і нардеп Руслан Сольвар.
- Молодість – непомітний спочатку, але занадто дорогий опісля дар. І цей подарунок варто отримувати із вдячністю та пошаною, варто завжди намагатися отримати всі переваги від періоду, коли повен сил та здоров’я. – приєднався до поздоровлень від Руслана Сольвара і Сільський голова Макарова Вадим Токар.
Також Вадим Токар на випускний вечір у Макарівському НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія передав подарунок для випускниці, золотої медалістки Олександри Савран - планшет за високий бал за результатами ЗНО. Вона одна із трьох учениць на Макарівщині, які набрала найбільшу кількість балів.
Кожна дитина потребує підтримки, віри в свої сили і мотивації у потрібні моменти. Вірю, що своєю наполегливістю, стараннями та вмінням досягати поставленої мети Олександра стане гарним прикладом для наслідування майбутнім випускникам!
Але за кожною успішною дитиною стоїть Вчитель, який не тільки дає знання, а й вчить робити правильний вибір в житті, допомагає розкрити свої можливості і таланти. І лакмусовим папірцем цьому є не лише бали та відзнаки, а те, як учень може мислити, творити і позиціонувати свої вміння у різних життєвих ситуаціях.
- Кожен із сьогоднішніх випускників - неординарна особистість і це найвище досягнення педагогів! Дорогі діти, зичу, щоб у вашому житті все вдалося, тренуйте силу думки, слова та діла. Виходьте із різних життєвих ситуацій переможцями. І пам'ятайте, життя любить сильних! Будьте такими! – сказав Вадим Токар.

Другие материалы в этой категории: « Опасные "пустышки" Викрама Пунии?

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!