Четверг, 21 июня 2018 11:40

Руслан Сольвар вимагає негайно вирішити проблему із водою у Фастові! Избранное

Руслан Сольвар вимагає негайно вирішити проблему із водою у Фастові!

Проблеми з водогоном у Фастові – давні і мають глибоке корупційне коріння. Вирішити проблему тодішній і нинішній нардеп, представник від Фастова, Руслан Сольвар ще в 2013 обіцяв і навіть виділив 20 мільйонів гривень. Щоправда, регіонали їх вкрали. Тоді, в 2013 році потрібно було близько 120 мільйонів, зараз всі 300 потрібно.
Фастівчанин Александр Замула наводить результати опитування місцевих жителів. Так, за даними Замули, 72% опитаних Фастівчан вважають, що влада сьогодні нездатна побудувати очисні споруди. Люди переконані, що головна тому причина - міське керівництво. Для багатьох фастівчан влада - це в першу чергу іспит на особисті якості людини - чесність, порядність, відкритість, людяність.
У 2015 році до влади у Фастові фактично прийшла політична партія "Нові обличчя". Сьогодні перший заступник міського голови від цієї політичної партії - Зикова Олена, визнаний судом корупціонер. Міський голова - Нетяжук Михайло, її не звільняє, а навіть надає підтримку у певних питаннях. Врешті, для багатьох, на думку Олександра Замули, стає очевидним, що міська влада тотально провалила іспит владою.
Фастівчанка Лідія Горчинська зазначає:
- Хіба проблема тільки в очисних спорудах? Як би ж то автор посту хоча б щось знав про обсяги води у свердловинах, або про стан усіє мережі водогону. Він нічого не пропонує, а тільки спекулює наболілими проблемами. Це навіть не дешевий популізм, а щось гірше.
Їй відповіли риторичним запитанням: « Що може бути гірше, коли замість заміни того ж водогону тратять кошти на п‘ятачки та фонтани? Пані, прокидайтесь! Фонтан будуватиметься з коштів "Фастіводоканал", які перекинулися з рахунку ФМР через голосування! То поясніть, яка різниця, чи водоканал зі свого статутного фонду будуватиме фонтан, чи міняв би водогін?»
Фастівчанин Олег Дружелюбов зазначає: «Не довіряю навіть депутатам із інших партій. Бо до цього вони були в торгах із мером, а як той їх кинув, перейшли у опозицію. Якщо вони такі ярі опозиціонери, то нехай змусять цих негідників скласти повноваження!». Йому відповідає депутат міськради Валентина Войтенко: «А Ви не допускаєте думки, що до цього багато депутатів йому вірили? Це по - перше. А по- друге, на позаминулій сесії нами був поданий проект про розпуску ради. Проголосували усі депутати, крім більшості. А по – третє, не він кинув, а його! Бо побачили, що брехун, маніпулятор і на місто йому все одно!»

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!