Пятница, 30 марта 2018 08:00

Ігор Мізрах: "Про Київський літопис, як історичну пам'ятку" Избранное

Ігор Мізрах: Про Київський літопис, як історичну пам'ятку
Доброго ранку, шановні мої читачі, я дуже радий знову з Вами поговорити, про цікаву історичну пам'ятку а саме Київський літопис.
Київський літопис- пам'ятник історії і літератури Давньоруської держави, складова частина Іпатіївського списку. Є продовженням, уже відомої Вам «Повісті минулих літ», написаної Нестором, і попередницею Галицько-Волинського літописа, вона охоплює події 1118-1200 років.
Сам текст упорядкував близько 1200 року ігумен Видубицького монастиря в Києві під ім'ям Мойсей на основі літописних зведень, складених при княжих дворах в різних землях Русі, з певними скороченнями і вже доповненнями. Наявність різних авторів, а також їх неоднаковий рівень освіти і таланту відбилися на підході до викладу всіх подій, стилі написання, і оцінках фактів. Київський літопис, у загальному складається з погодових записів, в які були вплетені літописні розповіді, військові повісті про таких князів як: Ігор Олегович, Ігорь Святославович та ін.
У літописі також, є відомості про Новгород, Волзьку Болгарію, Німеччину, Чехію, Польщу, Угорщину.

Пов’язане зображення
Головною темою Київського літописа, є - Київ і Київська земля, боротьба за стольний град між Мономаховичами і Олеговичами, заклики до єднання Русі в боротьбі проти іноземних завойовників.
Також, в самому Київському літописі включені окремі літописні твори такі як: - повість про вбивство Андрія Боголюбського у 1174, повість про похід Ігоря Святославовича на половців 1185 рік, а також багато інших.
Київський літопис - твір практично суто світський, церковним питанням приділено дуже мало уваги. Написаний на мові, ближче до народної тогочасної, а також з деякими церконословянськими елементами, з використанням діалогів, прислів'їв, висловлювань історичних осіб. Має місце загальновживана і військова лексика. Описи окремих подій і характеристики осіб подаються досить мальовничо. Стиль викладу діловий, і урочистий.
Автор: Ігор Мізрах

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!