Среда, 16 мая 2018 16:18

За участю Руслана Сольвара розроблено закон, який покращить якість доріг Избранное

За участю Руслана Сольвара розроблено закон, який покращить якість доріг

 

У транспортному комітеті Верховної Ради, членом якого є Руслан Сольвар вважають, що ми наразі маємо недолугу ситуацію, коли частини автодоріг державної власності або тих, що є у відомстві місцевих влад, перебувають у власності вищих навчальних закладів – що унеможливлює їх ремонт та належне утримання.

Цю ситуацію покликаний вирішити законопроект № 6007, з втіленням якого відбудеться зміна відомчої належності автодоріг, що переходять або до державної власності, або у власність до місцевої влади, стають комунальними. Таким чином, питання їх утримання та ремонту автоматично вирішується.

Більш того: законопроект в разі його втілення в життя як закону, дав би можливість вирішити питання й з іншою власністю вишів – особливо у сільській місцевості. Йдеться про будівлі різного призначення, які наразі не використовуються вищими навчальними закладами з різних причин та їм не потрібні.

В той же час ці приміщення могли б бути успішно використані під дитсадочки та інші дитячі та навчальні заклади у селах.

Зараз ми маємо абсурдну ситуацію: витрачаємо колосальні бюджетні кошти на будівництво таких закладів з нуля. До того ж, воно потребує значного часу. Водночас, будівлі, що належать вишам, повністю готові для експлуатації, але натомість стоять порожні.

Прийняття даного законопроекту значно поліпшило б ситуацію з соціальною інфраструктурою у сільській місцевості.

Руслан Сольвар і члени комітету нагадують, що законопроект вже повністю опрацьований та готовий до слухання у залі. Більш того – протягом останніх сесійних тижнів він неодноразово вносився до Порядку денного сесії, однак щоразу потрапляв до "непрохідної" частини й черга до нього так і не дійшла. Нині він значиться у Порядку денному на вівторок, тобто – на завтра. Й теж стоїть далеко не на початку списку законопроектів, які заплановано розглянути у залі.

Тож, днями на Погоджувальній раді депутати знову закликав голову ВРУ Андрій Парубій та колег звернути увагу на даний законопроект. Спікер запевнив: скоро проект № 6007 буде заслухано та розглянуто. Тепер – слово за депутатами!

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!