Понедельник, 26 октября 2020 17:27

Результати опитування Зеленського - які питання можуть ухвалити

У партії «Слуга народу» планують поступово імплементувати в законодавство результати «опитування» президента Володимира Зеленського. А розпочати хочуть зі скорочення кількості народних депутатів. Про це на брифінгу заявив голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, повідомляє Укрінформ.

Об этом сообщает Русский слон

Він вважає, що результати «опитування» терміново втілювати не будуть, але поступово почнуть опрацьовувати питання, які «люди підтримали». «Почнемо зі скорочення кількості народних депутатів. Я думаю, що це питання навіть, можливо, на горизонті цієї сесії Верховної Ради, яка буде тривати до лютого. Подивимося, яка в нас буде ситуація з епідемією», — сказав Корнієнко.

Він зазначив, що з огляду на розповсюдження коронавірусу парламент, у першу чергу, приділятиме увагу найважливішим питанням, таким як проєкт держбюджету на 2021 рік.

Корнієнко нагадав, що законопроєкт про внесення змін до Конституції щодо скорочення кількості нардепів до 300 вже отримав висновок Конституційного Суду. «Найпростіший кейс для мене — це третє питання. У нас лежить на другому читанні повернений з Конституційного суду проєкт зміни до Конституції, який визнаний судом таким, що відповідає Конституції, його можна голосувати. Не впевнений, що він пройшов комітет, це треба зʼясувати. Але в принципі, це досить швидко можна зробити», — сказав Корнієнко.

Щодо легалізації медичного канабісу, то Корнієнко розповів про існування трьох відповідних законопроєктів, які розробляли різні підгрупи у фракції «Слуга народу».

Коментуючи питання вільної економічної зони на Донбасі, депутат сказав, що, «зважаючи на масштаб підтримки, це питання потребує ще дискусії в суспільстві».

Щодо питання про довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих розмірах Корнієнко заявив, що потрібно проводити консультації з Комітетом правової політики та з антикорупційним Комітетом.

Коментуючи питання щодо права України на використання безпекових гарантій, визначених Будапештським меморандумом, Корнієнко сказав, що «президент як наш головний дипломат далі буде враховувати це в своїй діяльності».

Нагадаємо, раніше у «СН» оприлюднили результати «опитування» — найбільша одностайність — у питанні про скорочення кількості депутатів (89,6%), найменша — щодо «вільної економічної зони» на Донбасі (46,7%).

  • 13 жовтня Володимир Зеленський заявив, що підготував пʼять питань до українців, на які вони добровільно зможуть відповісти в день місцевих виборів. Вже 15 жовтня в Офісі президента озвучили всі пʼять питань. В ОП наголошували, що опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.
  • 21 жовтня в «Слузі народу» заявили, що всеукраїнське опитування профінансує їхня партія. Опозиція розкритикувала рішення партії.
  • За даними ГО «ОПОРА», опитування провели майже біля половини виборчих дільниць. Під час самого опитування люди та громадські організації повідомляли, що мали змогу голосувати по кілька разів, а серед волонтерів помітили неповнолітніх дітей. Також у поліції зазначили, що вже отримують скарги на це опитування. Зокрема, на Хмельниччині опитування проводила 11-річна дитина.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53521-u-sluzi-narodu-rozpovili-shcho-robitimut-z-rezultatami-opituvannya-zelenskogo-pershim-rozglyanut-skorochennya-nardepiv”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!