Вторник, 29 сентября 2020 20:27

Київщина займає третє місце в Україні за залученням капітальних інвестицій

Київщина займає третє місце в Україні за залученням капітальних інвестицій

Київська область займає третє місце в країні за рівнем залучення капітальних інвестицій. Із початку року інвестори спрямували на розвиток регіону майже 11 млрд₴

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Очільник Київщини Василь Володін під час звітної пресконференції за 100 днів роботи сьогодні, 29 вересня, повідомив, що одним із пріоритетних завдань для команди ОДА було і залишається підвищення інвестиційної привабливості регіону.

“Із початку року вже залучили у нашу економіку 10,8 млрд грн капітальних інвестицій. Наразі активно реалізовуються три інвестиційні проєкти з будівництва заводу “Костал” в Бориспільскому районі на 900 робочих місць (39 млн євро інвестицій), складського комплексу “FM Logistic” у Бориспільському районі (15 млн євро інвестиції на першу чергу) і заводу з виробництва крохмалю на 330 робочих місць (100 млн доларів інвестицій)”, – розповів голова ОДА.

Подписаться

Василь Володін зазначив, що ще шість інвестиційних проєктів на Київщині знаходяться у активній фазі. Наприклад, йдеться про напрацювання з розширення логістично-промислового комплексу в с. Калинівка Васильківського району, будівництва логістично-промислового парку у с. Колонщина Макарівського району та складського комплексу в Обухівському та Васильківському районах.

Під час пресконференції голова ОДА озвучив можливість створення на Київщині аерокластеру. Перші кроки в цьому напрямі вже зробили. Йдеться про укладання відповідного меморандуму про співпрацю між “Агенцією регіонального розвитку Київської області” та Громадською cпілкою “Дніпровський космічний кластер”.

Окрім цього, обласна державна адміністрація налагодила співпрацю з “Українською асоціацією меблевиків” і Всеукраїнською громадською організацією “УСПП”.

Паралельно триває робота і в напрямі залучення зовнішніх партнерів. Серед ключових напрацювань – підписання меморандумів про співпрацю з Центральночеським краєм та Земельним урядом Федеральної землі Нижньої Австрії.

Також Василь Володін окреслив перспективні напрями роботи в інвестиційній сфері. Йдеться про забезпечення необхідних умов для функціонування міжнародного аеропорту в Білій Церкві, будівництво сміттєпереробного комплексу та створення інноваційного кластеру геномних технологій у біомедицині та сільському господарстві Київщини.

Фото: КОДА

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/kiivshhina-zajmae-trete-mistse-v-ukraini-za-zaluchennyam-kapitalnih-investitsij”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!