Четверг, 24 сентября 2020 13:14

"Особливе здивування викликає поведінка українських сусідів". МЗС Білорусі прокоментувало реакцію у світі на інавгурацію Лукашенка

У МЗС Білорусі заявили, що інавгурація Лукашенка була законною

МЗС Білорусі відповіло на низку заяв представників інших країн щодо інавгурації Олександра Лукашенка на новий строк президентства у Білорусі. Коментар розміщено 24 вересня на сайті білоруського зовнішньополітичного відомства.

Об этом сообщает Политика

"Білоруський народ, який є єдиним джерелом влади і носієм суверенітету, зробив свій вибір. Саме це має визначальне значення. Деякі винайдені окремими акторами процедури зовнішньої легітимації з усіх поглядів є нікчемними", – ідеться в заяві.

Дипломати підкреслили, що "білоруський народ не потребує" легітимізації "своєї влади з боку самоназваних факультативних легітиматорів".

"Це питання є надуманим і штучним. Спроби окремих країн Заходу поставити під сумнів легітимність глави держави жодною мірою не відображають думок більшості міжнародної спільноти", – зазначили у МЗС.

У відомстві виділили реакцію Києва на інавгурацію Лукашенка.

"Особливе здивування викликає поведінка наших українських сусідів, які вже навіть не намагаються закамуфлювати несамостійність в ухваленні своїх зовнішньополітичних рішень і не припиняють потоку заяв нібито зі своїми "просунутими" оцінками чомусь нашої внутрішньополітичної ситуації. Складається враження, що саме "навчитися вчити" поки є головним результатом українсько-європейського співробітництва. Водночас покликані догодити модним трендам заяви лунають від представника уряду сусідньої держави, яку Білорусь щиро і безкорисливо підтримує, зайнявши абсолютно незалежну і самостійну позицію. Хоча, судячи з усього, глава МЗС України і не вважає це важливим для своєї країни", – пояснили білоруські дипломати.

Вони заявляють, що Білорусь "продовжить підтримувати братній український народ".

МЗС Білорусі підкреслило, що інавгурацію Лукашенка 23 вересня провели "відповідно до норм білоруського законодавства".

Від 9 серпня у Білорусі тривають масові акції протесту через фальсифікацію результатів голосування на виборах президента, на яких, за офіційними даними, переміг Лукашенко. Білоруські силовики жорстко розганяли мітингувальників. Вони застосовували світлошумові гранати, гумові кулі та водомети. За час протестів було затримано понад 10 тис. демонстрантів, сотні дістали травми і поранення. За офіційними даними, загинуло четверо учасників мітингів.

23 вересня у Палаці незалежності в Мінську відбулася церемонія інавгурації Лукашенка. Уперше в історії Білорусі її не анонсували. Усупереч вимозі законодавства, церемонії не транслювали по телебаченню.

Після таємного вступу Лукашенка на посаду жителі Білорусі знову вийшли на протести.

Низка держав, зокрема Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Данія та Чехія, не визнала інавгурації Лукашенка. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що приведення Лукашенка до присяги не означає його визнання легітимним главою білоруської держави.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/osoblive-zdivuvannja-viklikaje-povedinka-ukrajinskih-susidiv-mzs-bilorusi-prokomentuvav-reaktsiju-v-sviti-na-inavguratsiju-lukashenka-1519973.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!