Вторник, 02 июня 2020 00:18

Ювелірна крамниця чи шахрайська фінансова піраміда? 9 харків’ян звернулися до поліції (відео)

Ювелірна крамниця чи шахрайська фінансова піраміда? 9 харків’ян звернулися до поліції (відео)

Покласти гроші в “ювелірку” і отримувати 400% річних. Такі умови обіцяли в магазині, який працював на Павлівському майдані. Декілька днів поспіль біля крамниці було неспокійно, а у четвер події сягнули апогею.

Об этом сообщает Преступная Россия

Це відео з соціальних мереж. Автор допису зазначає: клієнти ювелірного магазину, що розташований на майдані Павлівському, стверджують, що стали жертвами фінансової піраміди. Мовляв, у компанії їм продавали прикраси і обіцяли відразу повернути сто відсотків їхньої вартості і чотириста процентів річних. Отримати кошти вкладники не змогли.

Пізніше колеса цих автівок пробили.

Уже вночі учасники конфлікту перейшли до більш рішучих дій, розповідає продавець магазину іграшок Микола. Чоловік додає: ювелірна крамниця працює близько пів року та розташована поверхом вище. Раніше туди приходило багато клієнтів, але на час карантину магазин зачинили. Останні три дні люди купою почали збиратися під її дверима.

Микола, продавець сусіднього магазину
Я вночі, у 3-й ночі, приїхав сюди. Приїхавши, я побачив, що у нас побиті вікна. А за день до цього ми побачили, що в нас були активісти, тут були скандали з нашими сусідами. Просто пробігаючи поруч три молодика, скоріш за все, кинули у B2B три шматки бруківки, один з них долетів до них, два шматки долетіло до нас.

Засновник компанії B2B Jewelry Микола Гонта ще в березні записав відеозвернення до вкладників. Мовляв, під час карантину працювати з ними будуть в режимі онлайн, а магазини закривають тимчасово. Та пообіцяв: тільки-но фірма відновить роботу, гроші одразу віддадуть вкладникам.

Микола Гонта, засновник компанії B2B Jewelry
В ближайшее время после открытия магазинов мы стабилизируем выплаты бонусов. Все обязательства перед нашими клиентами будут выполнены. Следите за актуальными новостями и до встречи в наших магазинах. До свидания.

Юрист Роман Чумак пояснює: це доволі поширена схема, коли людям пропонують вкласти гроші в проєкт і не повертають. У даному випадку в якості гарантії видавали картонні сертифікати.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”
З практики попередніх фінансових пірамід такі вкладники, на жаль, не отримували відшкодування, оскільки в осіб, яких підозрюють, потім вони отримують статус обвинуваченого. Власне, їх засудили, тобто у них не було майна, за рахунок якого можна було б виплатити обманутим вкладникам їхні кошти.

За інформацією облуправління Нацполіції, у четвер на місце виїжджали патрульні та працівники підрозділів “Схід” і “ТОР”. Їх викликала продавчиня ювелірної крамниці. Також у поліції повідомили: наразі із заявами до них звернулися дев’ятеро вкладників.

З повідомлення ГУ Нацполіції у Харківській області
Слідчим Основ’янського відділу поліції відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Копи опечатали ювелірний магазин і встановлюють обставини події. Усього в Україні нараховується близько шістдесяти філій компанії. Вкладниками, за даними видання LIGA.net, стали до чотирьохсот тисяч людей.


Джерело статті: “http://advocat-cons.info/index.php?newsid=61392”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!