Пятница, 03 апреля 2020 15:09

Згадки про "продану справу" російського "злодія в законі" Панюшина підчистили з ЄРСР

З відкритої частини Єдиного реєстра судових рішень зникли всі раніше оприлюднених рішення у кримінальному провадженні щодо ймовірних зловживань посадовців Національної поліції України під час затримання та подальшого звільнення влітку минулого року так званого "злодія в законі", громадянина РФ Віктора Панюшина на прізвисько "Вітя Пан".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Станом на 29 березня 2020 року дві ухвали ще значились у реєстрі, а їх тексти були доступними для широкого загалу. Станом на 31 березня 2020 року всі документи зникли з реєстру.

Спроби відкрити ухвали за відомими гіперпосиланнями виявилися марними: наразі вони спрямовують користувачів на сторнікі, перегляд яких недоступний.

У вилучених з публічної частини реєстра рішеннях йшлося про надання дозволів слідчим ДБР на вилучення документації щодо обставин інцидента з "Вітею Паном" в двох підрозділах Нацполіції — Департаменті карного розшуку та Департаменті стратегічних розслідувань. Необхідність в цьому, як власне і порушення кримінальної пояснювалася загадковими діями "копів" відносно громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина, якого розшукує Інтерпол.

Обставини його пригод раніше детально висвітлювалися на сторінках (зокрема, чималого резонансу набула англомовна версія нашого розслідування). Все почалося з того, як зранку 6 червня 2019 року на залізничному вокзалі міста Львів працівники ДСР Нацполіції влаштували "засідку" на російського "злодія в законі" та затримали "Вітю Пана".

Згідно букви закону, надалі "короля злочинного світу" мали "оформити" відповідним чином, доправити до прокуратури, звідти в суд, а згодом (звичайно, за наявності згоди з боку служителів Феміди) — екстрадувати до Росії, яка й оголосила чоловіка в міжнародний розшук. Однак від початку ситуація почала розгортатися геть в іншому напрямку, де всі по черзі плювали на право.

Як встановили згодом співробітники Державного бюро розслідувань, затримання Панюшина у Львові відбулося без складання жодного процесуального документу, тобто незаконно. Ба більше, після отримання усної вказівки від керівництва ДСР, працівники Нацполіції надалі привезли "злодія в законі" до столиці, де ввечері 6 червня помістили до приміщення Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області.

Тільки тут відносно "Віті Пана" було складено протокол, виключно щодо адміністративного затримання за стандартною для "злодіїв в законі"» процедурою. Та без урахування факту його знаходження в розшуці Інтерполу! Хоча відповідна інформація оперативно – 7 червня 2019 року за вихідним №17532 надійшла до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

Незважаючи на це, правоохоронці не стали запускати екстрадиційну процедуру щодо росіянина, а перевели його до Чернігівського ПТПІ, направивши до суду клопотання з метою ідентифікації Панюшина та забезпечення примусового видворення з території нашої держави. Розгляд відповідної "адмінки" мав відбутися 10 червня 2019 року, але суд закрив провадження без його розгляду.

Це виявилося можливим через те, що раніше — 7 червня до Чернігівського ПТПІ надійшло повідомлення від першого заступника начальника ЦМУ ДМС у м.Києві та Київській області Олексія Пустовіта, де зазначалося – столичні міграційники буцімто "завершили" заходи щодо видворення Панюшина за межі України. Тож в Києві ініційювали питання щодо передачі "злодія в законі" саме в розпорядження співробітників їх управління. Таким чином вже наступного дня, 8 червня 2019 року "Вітя Пан" знову опинився в столиці, де "після складання документів" його взагалі відпустили.

Згідно однієї з версій, спектакль із "визволенням" розшукуваного Інтерполом Панюшина на теренах України продюсувався на найвищому рівні із залученням впливових бізнесменів, правоохоронців тощо. Серед цих "продюсерів" злі язики вказували на депутата Львівської міськради, президента ФК "Рух" та одного із найбагатших мешканців Західної України Григорія Козловського і екс-прокурора Львівщини Юрія Квятківського.

Подейкували, що вартість "кримінальної саги" із звільненням "Віті Пана" могла коштувати цим добродіям від 1,6 до 2 млн. дол., а відповідні "касові збори" — надійшли до "рецензентів" з верхівки Нацполіції в особі її керманича Сергія Князєва та його заступника Вячеслава Аброськіна. Після чого до керманича Департамента стратегічних розслідувань Романа Осуховського надійшла "наполеглива вказівка" відпустити Панюшина.

звернувся із офіційними запитами до Державного бюро розслідувань з питаннями щодо поточного стану розслідування кримінального провадження у "проданій справі" "Віті Пана" та Державної судової адміністрації, аби з’ясувати, за чиєю вказівкою з ЄРСР були вилучені ухвали у скандальній історії.Джерело статті: “https://detective-info.com.ua/zgadki-pro-prodanu-spravu-rosijskogo-zlodiya-v-zakoni-panyushina-pidchistili-z-ersr.html”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!