Четверг, 02 апреля 2020 11:39

Ірина Кучер (директор рекламної компаніі "THE BEST"): Про жахливий сервіс МАУ та прийом в аеропорту "Бориспіль" під час пандеміїВчора в Борисполі громадяни, які прилетіли з В’єтнаму, проявляли несвідомість і брали штурмом двері. У мережі їх багато хто засуджує. І ці багато не прилітали спецрейсом зі сторонніх країн до Борисполя.

Об этом сообщает Руспрес


А я ось як раз така щасливиця.


20 березня в рідному (не скажу що симпатичному) літаку МАУ нас зустріли справжні телепузики. З самого початку літакової кишки відчувалося, що країна у нас повна відповідальних, підготовлених кадрів. Окуляри, рукавички, маски та халати (думаю, їх відібрали у партизан ще в 1943 році) — все на місці.


Перші три ряди в літаку із шторками не продавали.


І туалети в передній частині літака закрили. Завдяки цьому в проході утворилася весела штовханина з нетерплячих, бажаючих сходити в туалет співгромадян — ну знаєте, ці жарти, примовки, забавні кривляння і стрибки. Там виникала справжня дружба, черга в туалет дуже об’єднує. Все від душі посилали організаторам польоту промені енурезу.


Будучи прихильниками Поля Брега і його геніальної книги "Чудо голодування", керівництво МАУ трошки нас полікувати цим самим голодуванням. Воду, правда, дали, без зайвоих пустощів, звичайно. Хто хотів — розтягнув 0,5 на шість з половиною годин польоту.


На цьому запобіжні заходи закінчилися. Через півгодини команда екіпажу розслабилася, почалися взаємні флірт за шторками. За моїми спостереженнями з 4 ряди, справа конкретно йшла до весілля, причому не виключалося початок прелюдії прямо в польоті. У туалетах швидко закінчилися запаси паперу. А гігієни все ще хотілося. В кінці польоту двері закривалися насилу — люди виявилися відповідальними, підготовленими до МАУ, і тягали в туалет свої запаси серветок. І пахло, повірте, я розбираюся в запахах — це були не троянди.


Вгадайте, до речі, скільки стерилізаторів було в літаку? Не було стерилізаторів. І нічого не було. Ні їжі, ні масок, ні чаю, ні кави. Квиток, до речі, коштував цілком нормальних грошей.


По прильоту в салон зайшли самі милі в світі українські прикордонники в масках і стрімко поміряли нам температуру лазерними точками в лоб. У салоні говорили, що у однієї тітки виявили справжню температуру, але вийшла вона точно як всі та йшла до терміналу.


В аеропорту нам роздали анкети — чомусь англійською мовою. Там було багато різних питань про те, куди і якого хрена я приперлася, як називається мій готель, і кого я знаю з українців. Почалася весела біганина за ручками..


А потім нас просто відпустили, як теплих пташок з рук: летите, дітки, щастя вам, здоров’я в особистому житті.


Сьогодні пішов дев’ятий день, як я, відчуваючи себе бадьорою і грайливою, як морський лев, в соціальні контакти вступаю виключно по телефону, а щоб ще надійніше — по мессенджерам. Нікому, крім моїх близьких, це, звичайно, зовсім нецікаво. Ось якщо б я не стримувала свою волелюбність та як почала скакати по гостям з обіймами і текілою — як би на це відреагувала наша система? Помахали б моєї анкеткою, в якій я написала, що з українців знаю Поплавського, Шевченко і Кличко?Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/03/30/irina-kucher-direktor-reklamnoyi-kompanii-best-pro-zhahlivij-servis-mau-ta-prijom-v-aeroportu-borispil-pid-chas-pandemiyi/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!