Понедельник, 30 марта 2020 02:50

"В Італії так само починалося": дружина Бокетті "поховала" росіян, що вирішили "бухнути" на карантині

Катерина Мальцева, дружина італійського ексзахисника "Спартака" Сальваторе Боккетті, розкритикувала жителів Москви за порушення карантину, організованого через пандемію коронавiрусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Катерина Мальцева з сім’єю

Катерина Мальцева з сім’єю

@katibocchetti

"В Італії, хлопці, так само все починалося. Гуляли до останнього, поки військові машини не почали вивозити тіла. Книги читайте, онлайн курси, займайтеся спортом, але вам потрібно бухнути, вам потрібно провітрити пір’ячко. Майданчики на районі кишать — батьки, ви молодці! можна і до подружок на чай! А можна після ваших тріпов в Європу і не сидіти на карантині. Пожалійте лікарів, себе, людей похилого віку! Просто 24 години на добу на зв’язку з чоловіком і розумію, що відбувається. Як же тут не злитися? " — написала Катерина на своїй сторінці в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

А Москва все не спить і не сидить вдома) ви все на канікулах, які ж молодці, хлопців! Чому разом з канікулами не закрили готелі і санаторії на півдні? !! Чому відразу не закрити авіасполучення по Росії і не перекрити дороги разом з цими канікулами. С.ка в Італії, хлопці, так само все починалося, гуляли до останнього, поки військові машини не почали вивозити тіла. Ви втомилися, звичайно! Ви працюєте! Ну відпочиньте ви по будинках і квартирах. дорослі ж дядьки й тітки. Ми в Москві вже третій тиждень на карантині, ми "гуляємо" вдома. І не нудно з трьома дітьми, знаєте ?! А ті, хто без дітей, так це ж відпустка мрії! Книги читайте, онлайн курси, займайтеся спортом, але вам потрібно бухнуть, вам потрібно провітрити пір’ячко. Майданчики на районі кишать, батьки ви молодці! Можна і до подружок на чай! А можна після ваших тріп в Європу і не сидіти на карантині. Президент сказав можемо впоратися менше ніж за 2-3 місяці, та ми з вами півроку будемо так сидіти, б..ть !!! Через таких ось прогулочек! Пожалійте лікарів, себе, людей похилого віку! Я чоловіка і маму хочу побачити швидше, а не через рік. Не, я не нагнітаю, не вчу вас, "хлопців". просто 24 години на добу на зв’язку з чоловіком і розумію, що відбувається. Як же тут не злитися.

Публікація від Kati Bocchetti Maltseva (@katibocchetti)

Раніше знаменитий російський коментатор "Матч ТВ" Дмитро Губернієв заявив, що в таких умовах недотримання карантину при коронавірус, в Росії буде дуже багато жертв.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/v-italii-tak-samo-pochinalosya-druzhina-boketti-pohovala-rosiyan-scho-virishili-buhnuti-na-karantini.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!