Среда, 26 февраля 2020 03:44

Процедура надрокористування стане прозорою та зрозумілою для інвесторів – Гончарук

"Ми плануємо спростити процедуру надрокористування, лібералізувати правила, створити ІТ-сервіси та повертати у державну власність так звані "сплячі ліцензії". Також розвиватимуться онлайн-аукціони, які довели свою ефективність. Крім того, ми побудуємо ефективні енергетичні ринки, — пообіцяв прем’єр-міністр. – Щодо "зеленого тарифу" — пошук рішення триває. Ми будемо знаходитися в діалозі з інвестором, будемо відкритими і передбачуваними, будемо відповідати за свої слова. Ми не є прихильниками перегляду правил заднім числом. Потрібно шукати моделі та рішення, які призведуть до зростання ринку, до сталого розвитку та успішної енергетики", – сказав він.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Новини
Чернишов обговорив з ДТЕК модернізацію енергомережі Київщини

Водночас вітчизняні інвестори зазначають, що популізм в енергетиці є дуже небезпечним, і держава повинна дотримуватися своїх зобов’язань, а обіцянки мають бути підкріплені розрахунками, аналізом, конкретними цифрами.

Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК – найбільшого в Україні приватного інвестора в енергетичну галузь, висловив переконання, що за майбутнє несе відповідальність не лише держава, а й корпоративний сектор.

"Наприклад, вуглецева нейтральність вимагає великих інвестицій. Перехід на 75% зеленої генерації до 2050 року, передбачений урядом, можливий, якщо інвестувати в цю галузь не менше 4 млрд євро на рік. Аби це стало реальністю, потрібна довіра інвесторів до держави та чіткі правила. Я вітаю лібералізацію ринку, але з моменту його запуску минулого року існує вже стільки обмежень, що це вже недоринок. Ми говоримо про енергонезалежність, але в односторонньому порядку відкриваємо імпорт електроенергії з РФ та Білорусі. Я вважаю, що декларації мають збігатися з дійсністю", – зазначив він.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/protsedura-nadrokoristuvannya-stane-prozoroyu-ta-zrozumiloyu-dlya-investoriv-goncharuk.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!