Пятница, 14 февраля 2020 19:41

СБУ за замовленням «Слуг» блокує Головний інформаційно-обчислювального центр КМДА, що викличе серйозні проблеми в Києві

«Реанімуються і старі, давно закриті справи, слідство за якими вже неодноразово заходило в глухий кут.» — Про це в своєму відеоблозі розповідає громадський активіст та блогер Ярослав Бондаренко.

Об этом сообщает Роспрес

«Наприклад, ще 8 жовтня 2018 року в ЕРДР були внесені відомості про відкриття кримінального провадження під № 42018110000000355 за статтею 191 КК України — привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Згідно мотиваційної частини рішень Віри Левко — слідчого судді з цього (і інших) справ УСБУ по м.Києву — фігурантом справи є начальниця управління освіти Дарницької РДА Євгенія Списовська, а також бухгалтер управління, яке вона очолює.

До речи суддя Віра Левко нешодавно звільнила активного учасника анексії Криму
Також раніше вона опинилась в центрі скандалу стосовно конфлікту інтересів через те що її бітько Пошва Богдан Миколайович є суддєю Верховного суду України при тому її чоловік — Левко Ігор Іванович у 2010-2011 роках був помічником прокурора Дніпровської прокуратури Києва, потім отримав свідоцтво адвоката і у 2015 році задекларував мільйон гривень доходу. (ред.)

Слідчий з особливо важливих справ Головного управління СБУ по Києву Денис Хоменко та його колеги (які списком вказані майже у всіх рішеннях Віри Левко) підозрювали керівництво управління освіти в тому, що вони перерахували бюджетні гроші компаніям, що робили ремонти в будинках шкіл, до того, як ці ремонти були завершені.

Обкрадати дітей на ремонтах в школі, як і на байдарках в спорті — це, звичайно ж, остання справа … Але, тільки в тому випадку, якщо вина підозрюваних доведена в суді. На жаль, подальше розслідування стало все менше схожим на боротьбу за світле майбутнє підростаючого покоління.

Історія поки що замовчує, яким саме чином фабула кримінального провадження про недороблених ремонтах в школах перетворилася в масштабну справу про закупівлі програмного забезпечення і високотехнологічного обладнання для ліфтового господарства Києва.


Читайте також:

  • Інна Пащенко: незадеклароване майно та суди: секрети ймовірної очільниці Сумської ОДА (ОНОВЛЕНО)
  • Силовики захопили комп’ютерний центр Ради: блокують сенсорну кнопку, – Парубій
  • Поліція чи КГБ? Історія однієї помсти: як правоохоронці цькують і переслідують громадян

Не виключено, що через зовнішньої схожості київських шкіл з київськими ліфтами. Проте, така чарівна метаморфоза навіть для «Слуг Богдана» викликає безліч питань. Але, давайте по порядку …

За даними відкритого реєстру судових рішень, слідчий суддя Дніпровського районного суду Віра Левко винесла у справі № 755/5833/19 всього 36 рішень з 11 квітня цього року (в середньому, майже по одному рішенню на тиждень). Ще в квітні йшлося про те, як, імовірно, крадуть гроші на школах Дарницького району. А вже в серпні цього року, слідчий з особливо важливих справ ГУ СБУ по Києву Дмитро Швиденко (колега Дениса Хоменко, про який згадувалося вище) переконує суддю Віру Левко в тому, що розкрадання були в закупівлях КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП «ГІОЦ»). Нарешті, в останніх судових рішеннях Левко у справі № 755/5833/19 і зовсім йде мова про розслідування Броварського райвідділу ГУ СБУ по Києву.

Іншими словами, підозрювані в кримінальній справі співробітників СБУ змінюються в залежності від настрою або від вказівок начальства. Звичайно, можливо, що з формальної точки зору такі слідчі маніпуляції і не є порушенням. Однак, з іншого боку, може здатися, що кримінальну справу і слідчий суддя просто допомагають співробітникам СБУ отримувати будь-які документи у процесі обшуків та інших слідчих дій, за принципом «може щось та вилізе».

Як правило, іноді все ж «вилазить». Ще б пак, якщо слідчий суддя дозволив сбушникам отримати доступ до тисяч документів. Адже повсюдну корупцію в нашій країні ще ніхто не відміняв і не поборов, не дивлячись на переможні тиради лейтенанта Баканова. І буде неправильно говорити про те, що всі фігуранти цих процесів є кришталево чистими.

Але, в той же час, така методика «килимових бомбардувань» стає дуже зручним механізмом для виконання політичного замовлення: будь-що-будь продемонструвати громадськості, що київську владу треба міняти, на, вже сумнозвісні, «нові обличчя», які крутять правоохоронцями та судами як своєю іграшкою. Не дарма ходять чутки про те, що Андрій Богдан може поміняти крісло керівника Офісу Президента на мантію глави Вищої Ради Правосуддя.

Важко вмістити в один ролик все зашквари зе-влади і їх дармоїдів з силових структур тому про інші епічні зашквари я вже розповім в наступних роликах» – наголошує блогер.

Як зазначалось раніше зелене СБУ різко зацікавилося комунальним підприємством КП «ГІОЦ», і почали масово відкривати кримінальні справи.

Давайте розглянемо чому ЗЕ-СБУ зацікавив саме КП «ГІОЦ»

Отже, мільйони киян щомісяця бачать це дивне поєднання букв на своїх платіжках за комунальні послуги.

Чи варто говорити, що процес формування і оплати тарифів за електроенергію, воду та інші комунальні послуги, є в суспільстві одним з найбільш актуальних? А несправний ліфт у багатоповерхівці і того страшніше — адже може вивести з себе будь-кого.

Тільки уявіть собі громадський резонанс кримінального переслідування людей, від яких приходить «погана звістка» підвищення тарифів на газ і тепло?

Інший вагомий аспект значущості роботи «Головного інформаційно-обчислювального центру» міста Києва полягає в комфортності пересування по столиці.

Саме «ГІОЦ» переважно координує роботи по впровадженню єдиного електронного квитка (Kyiv Smart Card), який пообіцяли запустити до майбутнього квітня.

Заблокуйте обшуками і виїмками роботу «ГІОЦ», налякати співробітників допитами, і робота одного з найважливіших комунальних підприємств буде повністю блокована, що призведе до зриву впровадження електронного квитка.

Хто буде винен?

Звичайно ж, не СБУ і не суддя та й не Зе-команда

Здійснювати на них тиск — протизаконно.

А ось на міського голову — та скільки завгодно. Обіцяв киянам перехід на зручні системи оплати проїзду — і не зробив.

Шикарний профіт для його опонентів на наступних виборах!

Бюджет міста Києва становить 64 мільярди гривень. Це майже вдвічі більше, ніж поточний стан Ігоря Коломойського. У боротьбі за такі гроші, не те, що кілька кримінальних справ, а ще кілька серіалів з кримінальними справами можна спорудити.

На жаль, настільки необхідна столиці реальна боротьба з корупцією, знову впирається в політично мотивовані дії і бездіяльність. — зауважує блогер.

Поделиться ссылкой:

  • Twitter
  • Facebook

Понравилось это:

Нравится Загрузка...

Похожее


Джерело статті: “https://akcenty.life/sbu-za-zamovlenniam-sluh-blokuie-holovnyy-informatsiyno-obchysliuval-noho-tsentr-kmda-shcho-vyklyche-seryozni-problemy-v-kyievi/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!