Четверг, 23 января 2020 08:13

Не стрибає, а літає: 18-річна українка поставила новий рекорд світу - Cпорт

На міжнародному турнірі зі стрибків у висоту, присвяченому пам’яті Олексія Дем’янюка, запеклої боротьби у дівчат не вийшло. Бо в секторі дуже швидко залишилася лише одна атлетка — Ярослава Магучіх. І далі змагалася лише з собою.


Юлія Чумаченко завершила змагання з результатом 1,83, інші учасниці зупинились на 1,70. А Ярослава впевнено продовжувала брати висоту за висотою: 1,83, 1,86, 1,90, 1,95, 1,99. А потім — 2,01 із третьої спроби! Це найкращий результат сезону в світі та новий юніорський світовий рекорд.


— Коли їхала на змагання, думала лише про одне — гарно розпочати сезон, — каже “Експресу” Ярослава Магучіх. — Думки про рекорд стали в мене з’являтися вже під час стрибків.


— Після підкорення 186 сантиметрів було зрозуміло, що ви перемогли на турнірі. Чому ж далі додавали по 4 — 5 сантиметрів?


— Я хотіла поставити рекорд, але не наважилась підняти планку одразу на 15 — 18 сантиметрів. Потроху підійшла до особистого рекорду — 199, взяла з другої спроби. Тоді кажу тренерці: може, замахнемося на світовий юнацький рекорд, піднімемо до 201? Із першої спроби не пішло. Друга спроба була фактично ідеальна. Я дуже гарно стрибнула, але планка впала. Та в цю мить я зрозуміла, що сьогодні рекорд нікуди від мене не подінеться. Так і сталось.


— Які у вас стосунки з іншою світовою лідеркою Юлією Левченко? Буквально за тиждень до вашого стрибка найкращий результат сезону в світі — 2,00 — належав їй...


— При кожній нагоді радо спілкуємось. Ми конкурентки хіба заочні, бо кожна з нас робить свою роботу окремо. Якщо виконаємо норматив на чемпіонаті України, поїдемо разом на Олімпіаду й уже там зустрінемось в одному секторі.


КОМЕНТАР


Валерій Лебедюк, заслужений тренер України зі стрибків у висоту, організатор цього турніру:


— За останні 50 років в Україні Магучіх — це другий такий феномен. Першим був Володимир Ященко, який у 18 років стрибнув на 235 сантиметрів і побив світовий рекорд серед чоловіків. І от природа подарувала нам другий такий діамант!


Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також про кризу у ФК "Карпати"


Джерело статті: “https://expres.online/sport/ne-stribae-a-litae-18-richna-ukrainka-postavila-noviy-rekord-svitu”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!