Вторник, 21 января 2020 15:00

Tesla Cybertruck неймовірно дешевий у виробництві – експерт пояснив чо

Tesla Cybertruck неймовірно дешевий у виробництві – експерт пояснив чо

Спеціаліст Сенді Манро, який раніше розкрутив до гвинтика Tesla Model 3, дуже високо оцінив технології в основі нового електропікапа Ілона Маска. За його оцінкою, організація виробництва обійдеться в сім разів дешевше, ніж для аналогічного автомобіля з ДВЗ.

Команда Манро розбирає техніку з 1988 року, готуючи місткі звіти на замовлення виробників – або їх конкурентів. У 2018 він розгвинтив одну з перших Tesla Model 3 і лаяв Ілона Маска за погану організацію виробництва, стверджуючи, що навіть ветеран серед електромобілів BMW i3 обходиться у виробництві дешевше.

Цікаво: Електропікап Endurance – прямий конкурент Cybertruck з дизайном Tesla

Втім, пізніше з’ясувалося, що Манро поспішив з висновками: розібравши другий електроседан і все ретельно порахувавши, він назвав Model 3 мало не найприбутковішою моделлю на ринку. Тепер же він хвалить пікап Tesla Cybertruck, який поки не потрапив в руки його інженерів і навіть не пущений в серійне виробництво, пише Electrek.

Чому Cybertruck дешевий у виробництві

На підставі інформації, представленої Tesla, фото і відео з презентації та власного досвіду він стверджує, що завдяки унікальній структурі кузова почати виробництво пікапа Ілон зможе майже безкоштовно – за мірками автоіндустрії, звісно.

Міцному кузову з космічної стали (Ultra-Hard 30X Cold-Rolled), використання якої й зумовило знаменитий незграбний силует машини, потрібен мінімальний каркас для того, щоб зміцнити на ньому шасі. Фарбувати Cybertruck, судячи з презентації, теж ніхто не збирається.

За оцінкою Манро, капітальні витрати на виробництво 50 000 електропікапів Tesla сягають близько 30 мільйонів доларів. Така ж кількість бензинового конкурента Ford F-150 коштуватиме близько 210 мільйонів доларів.

Вердикт привернув увагу Ілона Маска.

Аналіз інжинірингу Tesla від Манро акуратний – і в частині переваг, і в частині недоліків. Думаю, йому сподобаються деякі елементи корпусу Model Y,
– заявив засновник і глава Tesla.

Model Y – це компактний кросовер на базі тієї ж платформи, що і Model 3. Це найближча ‘товарна прем’єра’ Tesla: продажі повинні стартувати влітку 2020 року. Хоча деякі експерти вважають, що конвеєр запустять навіть раніше – вперше в історії марки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно


Джерело статті: “http://fromua.news/article/7597335/Tesla-Cybertruck-neymovirno-desheviy-u-virobnitstvi-ekspert-poyasniv-cho/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!