Вторник, 21 января 2020 14:41

Китайський Новий рік: ритуали для залучення щастя і грошей

Світ вже багато днів живе у новому, 2020 році, однак рік білого металевого Щура офіційно настане лише в суботу, 25 січня, Китайський Новий рік пов’язаний з багатьма обрядами і ритуалами, які допоможуть залучити благополуччя.

НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель розповідає, які ритуали, за віруваннями китайців, допоможуть зробити рік щасливим.

Loading...

Цитрусові
На святковому столі в Китайський Новий рік обов’язково мають бути цитрусові – мандарини й апельсини. При цьому важливо, щоб число цитрусових на тарілці було парним. Оптимальний варіант – по вісім штук на одній тарілці.

Червоний колір
У Китаї вважають, що червоний колір відлякує злі духи, які напередодні Нового року вибираються на землю і шкодять людям. Тому всюди розвішують червоні ліхтарики, вдягають одяг червоного кольору і прикрашають будинок у червоних тонах. За повір’ям, червоний колір захищає від негараздів, тому в китайський Новий рік він повинен домінувати не тільки в декорі, але й в одязі всієї родини.

Роздача грошей
Роздача грошей у подарунок – стародавня китайська традиція. Перед китайським Новим роком роблять конверт з паперу червоного кольору та кладуть туди купюру і записку з побажаннями. У китайський Новий рік ці конверти роздають близьким – гроші в них вважаються талісманами, які залучають достаток і благополуччя.

Магічний ритуал “108 апельсинів”
Одним з найсильніших ритуалів у китайський Новий рік вважається ритуал “108 апельсинів”. У Новорічну ніч потрібно вкотити 108 апельсинів (близько 30 кг) у свою квартиру так, щоб вони потрапили в усі кімнати. Протягом доби апельсини повинні лежати на підлозі, час від часу їх потрібно піднімати, повторюючи слова: “любов у дім”, “гроші в дім”, “удача в дім” і т.д. А через добу необхідно роздати апельсини друзям і близьким, зварити варення, приготувати свіжий сік або просто з’їсти.

Ритуал для залучення грошей
Китайці пишуть бажану у наступному році суму грошей зеленим маркером на червоному аркуші. На нього також приклеюється дрібна монетка, також аркуш розмальовується зображеннями монет і купюр. Потім потрібно завернути малюнок в сувій, зав’язати золотою і червоною стрічкою і заховати.

Червоний мішечок
Для цього ритуалу потрібно зазделегідь приготувати невеликий червоний мішечок з тканини.
Напередодні китайського Нового року його треба засипати монетами, заздалегідь вимивши їх у проточній воді. Таким чином змивається чужу енергетику з грошей. Потім мішечок зав’язується червоною і золотою стрічками і ставиться в найкрасивішу неметалеву тарілку. Далі слід засипати мішечок рисом, перенести його в південно-східну частину квартири і залишити в кутку кімнати.

До слова, Білий щур любить світлі тони і все блискуче. Тому варто вибрати білий, бежевий, кремовий і інші подібні кольори. І прикрасити свій образ блискучими аксесуарами.

Також повідомлялося, що рік білого металевого Щура відкриває 12-річний місячний цикл китайського календаря. Це – вдалий час для укладення шлюбу та поповнення у родині.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/21/kytajskyj-novyj-rik-rytualy-dlya-zaluchennya-shhastya-i-groshej/”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!