Понедельник, 16 апреля 2018 16:25

Не на моїй землі: Бузовій порадили не сунутися в Осетію Избранное

Бузова може залишитися без концерту
Головний тренер збірної Росії з вільної боротьби і за сумісництвом депутат Дзамболат Тедеєв виступив категорично проти концерту Ольги Бузової, який зовсім скоро пройде у Владикавказі. Спортсмен-політик висловив думку, що вважає«неприпустимим виступ новоспеченого співачки, ведучої "Дому-2" на осетинській землі». Ольга Бузова не розгубилася і в коментарі SUPER запросила Дзамболата до себе на концерт натякнувши, що чекає його з подаруночками:

— Шановний головний тренер збірної Росії з вільної боротьби і депутат Парламенту Північної Осетії Дзамболат Тедеєв, перше, що хочу сказати Вам, я обожнюю вільну боротьбу і захоплююся борцями, адже у цьому виді спорту завжди тільки справжні чоловіки, які за словом в кишеню не полізуть! Спасибі, що виховуєте їх такими. Я не раз була у Владикавказі і знаю ваш регіон як дуже гостинний, тому ваші слова зараз лише ображають ваш прекрасний народ, що славиться любов’ю до приїжджають в Осетію. У Владикавказі у мене дуже багато шанувальників і моїх людей, з якими я з нетерпінням чекаю зустрічі! Мені повідомили організатори, що на концерт вже не дістати квитки і мене у вашій столиці чекає sold out. Я вже не знаю, може бути саме факт того, що ви не змогли придбати квиток на моє прекрасне шоу «Під звуки поцілунків» вас так засмутив, що ви вирішили звернутися до організаторів з вимогою порушує закони і конституцію Російської Федерації.Я як дівчина, розуміючи ваше положення, готова особисто запросити вас на своє шоу «Під звуки поцілунків» у Владикавказі 29 квітня. Я буду вас чекати і пам’ятайте, я люблю троянди. А всім іншим бажаючим звернути мою увагу на себе, я хочу порадити не займатися дурницями і не вирішуватимуть за людей, кому і куди ходити. Просто пам’ятайте, що це порушення закону, а значить Ви — злочинець. З любов’ю і добром, Ваша Ольга Бузова."Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандально відома екс-дружина футболіста Дмитра Тарасова і колишня учасниця безсмертного "Дому-2", а нині вельми популярна співачка, ведуча та Instagram-діва Ольга Бузова здалася шанувальникам в одязі, яку вони ж і піднесли їй. В подарунок мадам отримала набір нижньої білизни, що складається з мініатюрного бюстгалтера і мікроскопічних стрінгів. Оля приміряла білизну і виклала в мережу відеоролик, де продемонструвала, як це все добро виглядає на ній.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/ne-na-moyij-zemli-buzovij-poradyly-ne-sunutysya-v-osetiyu”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!