Воскресенье, 08 декабря 2019 09:59

"Уявив себе монархом": у США видали черговий документ про імпічмент Трампа

Юридичний комітет Палати представників США у зв’язку з можливим імпічментом американського президента Дональда Трампа оприлюднив оновлений звіт про цю процедуру.

Документ "Конституційні підстави для імпічменту президента" аналізує історію, мету та значення статті про імпічмент, що міститься в Конституції Сполучених Штатів, передає "Голос Америки".

Саме на цій основі контрольована Демократичною партією Палата представників хоче оголосити імпічмент Трампу.

Новини
"Вимагаю вибачень": Трамп пояснив скандальний нюанс у бесіді з Зеленським
Дональд Трамп

Дональд Трамп

ВВС

У тексті розглядаються юридичні питання, що стосуються процесу імпічменту загалом, і спростовуються помилкові твердження про цю норму. При цьому звіт не визначає конкретних звинувачень проти чинного американського глави.

"Найгірше жахіття батьків-засновників [США] – це те, з чим ми зіткнулися наразі. Президент Трамп зловжив своєю владою, зрадив нашу національну безпеку, нашкодив нашим виборам в особистих цілях. Конституція передбачає лише одну міру для боротьби з такими діями: імпічмент.

Безпека... нашого народу, нашої демократії і майбутніх поколінь не будуть гарантовані, якщо ми не вирішимо цю проблему. Ніхто в Америці не знаходиться вище закону, навіть президент", – йдеться в заяві голови комітету Джеррі Надлера.

Автори звіту назвали імпічмент "остаточною конституційною відповіддю президентові, який помилково уявив себе монархом".

Відзначимо, вперше подібний звіт був випущений у 1974 році під час розслідування щодо імпічменту президента Річарда Ніксона. Наступного разу оновлений звіт вийшов у 1998 році, коли в Палаті представників велося розслідування про можливий імпічмент Білла Клінтона.

Як писав OBOZREVATEL:

  • У США розгорівся гучний скандал через "тиск на Україну". Білий дім 25 вересня оприлюднив розшифровку розмови, що відбулася між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським та призвела до початку процедури імпічменту в американців.


  • В ході бесіди Трамп обговорював питання розслідування "справи про відмивання грошей сином Байдена", свого конкурента на виборах. На цю тему лідер США також запустив скандальне передвиборче відео, жорстко розгромивши демократів.


  • Стало відомо, що працівник Центрального розвідувального управління США подав скаргу на телефонну розмову Трампа з главою України.


  • Після цього Палата представників Конгресу США ухвалила пакет основних правил у рамках процедури імпічменту Трампа.


  • При цьому він заявив, що розпочата процедура американської демократичної партії є державним переворотом.


  • Сам Зеленський сказав, що на нього ніхто не тиснув.


  • На початку листопада демократи Палати представників США оприлюднили перші стенограми свідчень у рамках імпічменту. Свідчення за зачиненими дверима дали колишній радник держдепартаменту США Майкл Маккінлі та експосол Штатів в Україні Марі Йованович.


  • 15 листопада Білий дім оприлюднив стенограму квітневого дзвінка між Трампом і Зеленським.


  • Також комітет Палати представників США у справах юстиції запросив президента Дональда Трампа на слухання у рамках підготовки до процедури імпічменту.


Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Імпічмент Трампа" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/u-ssha-opublikovano-zvit-cherez-impichment-trampa-novini-svit.htm”

Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!