Среда, 30 мая 2018 14:06

Ковальчук Андрій Трохимович – звичайний збоченець, або корупціонер нетрадиційної орієнтації

Ковальчук Андрій Трохимович – звичайний збоченець, або корупціонер нетрадиційної орієнтації
Ковальчук Андрій Трохимович – звичайний збоченець, або корупціонер нетрадиційної орієнтації

Скандальне інтерв’ю українського професора Андрія Ковальчука стурбувало український соціум проблемами наших співвітчизників з нетрадиційною орієнтацією.

Втім, деякі журналісти вирішили зануритися глибше і з’ясувати справжню причину від’їзду Андрія Трохимовича Ковальчука.

Як виявилося, гучні заяви про утиски прав геїв і лесбіянок – лише відмовки. Реальним поштовхом покинути Україну і насиджене місце – стали кримінальні справи, фігурантом яких виявився . При цьому варто зауважити, що крім кримінальної справи за фактом розбещення та згвалтування студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, А. Ковальчук міг отримати в грудні минулого року звинувачення в корупції та ухиляння від сплати податків. У момент від’їзду Ковальчука до США кримінальну справа була якраз по стадії відкриття. А перед поверненням новоспеченого бармена Андрія Трохимовича справу зам’яли, завдяки зв’язкам батька фігуранта.

Одним словом, деякі факти, точніше майже всі з них вказують на цілком об’єктивні причини від’їзду мігранта нетрадиційної орієнтації.

Співрозмовник видання, який свого часу добре знав Андрія Ковальчука запевняє, що професор-корупціонер ніколи не хотів жити в Штатах, де б йому довелося платити податки і працювати. За словами колишнього товариша нашого багатостраждального представника нетрадиційної орієнтації, виїхати до США його вмовила сестра і батечко, які були всерйоз занепокоєні відкритими кримінальними справами.

Читайте также: Як Гройсман самостійно готується до виборів: в мережі з’явилися резонансні документи

Також масла у вогонь підливає той, що в Фейсбук заговорив молодик, який свого часу став жертвою одностатевої любові професора Ковальчука. Олександр Р. – хлопець двадцяти чотирьох років вперше заговорив про те, що в Київській державній академії водного транспорту ім. Сагайдачного неодноразово замовчувалися факти сексуальних домагань до студентів обох статей. І як раз до «своєї статі» мав недобрі наміри виключно один і той же заслужений професор, ім’я якому Ковальчук Андрій Трохимович. Через добу після публікації своєї історії колишній студент державної академії водного транспорту видалив пост. Проте, його друзі вважають, що зробити це жертву професора нетрадиційної орієнтації змусила кругленька сума, яку Ковальчук заплатив за мовчання.

Що ж стосується кримінальної справи за фактами корупції, а також сексуального домагання до студентів … Вони навряд чи завершаться трагедією для Андрія Трохимовича. Слідчий, який кілька років вів справу за фактами розбещення студентів Київської державної академії водного транспорту ім. Сагайдачного, зараз відсторонений.

Ковальчук Андрій Трохимович

Поспілкувавшись з ним, будь-якому журналісту стає зрозуміло одне: зв’язку батька Андрія Трохимовича і його гроші можуть вирішити будь-які питання. Природно, хотілося б вірити в правосуддя, але до цього занадто далеко. Напередодні стало відомо про те, що Андрій Ковальчук отримав (чит. «купив») посаду проректора Київської академії водного транспорту! Уявіть собі таке – просто апофеоз божевілля. Після низки корупційних скандалів, сексуального домагання до студентів, роботи барменом у гей-клубі США (деталі в матеріалі Як український професор ), зв’язку з неповнолітнім та інциденту з кавказцями (детально про помсту осіб кавказької національності можна прочитати в матеріалі став жертвою групового зґвалтування) людину призначають проректором …

На довершення вищезгаданого редакція запрошує представників інших ЗМІ та незалежних журналістів провести власне розслідування за фактами описаним в нашому матеріалі.

Далі буде…


Другие материалы в этой категории: Чего же хотел Аблязов? Он хотел невинной крови »

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!