Среда, 16 мая 2018 18:31

Як влада бореться з тими, хто переходить їм дорогу

«Я працюю в Павлоградському коледжі з 2012 року викладачем дисциплін "Захист Вітчизни" та "Фізична культура". Та сьогодні мені сказали, що на роботу вже можу не виходити.

Із самого початку моєї діяльності на базі коледжу я створив військово-патріотичний клуб "Сокіл", який успішно діяв увесь цей час. Я організував сотні навчально-польових зборів, десятки літніх таборів, величезну кількість показових виступів та спортивних змагань. Щороку ми їздимо на навчальні стрільби, вшановуємо героїв Холодного Яру. Нашу команду знають як одну з найкращих в області та Україні у напрямку військово-патріотичного виховання. За шість років було виховано сотні молодих патріотів, велика кількість яких з перших днів на фронті захищали Україну, і зараз служать в ЗСУ, НГУ та МВС! Я сам, будучи викладачем, проводив літні та зимові відпустки на фронті у лавах добровольців. Проте весь цей час точилась боротьба за існування клубу та моє перебування в коледжі.

Мені закидали те, що я маю бути об'єктивним, розповідаючи студентам про війну на Донбасі (!); що я готую зі студентів "бойовиків"; що я втягую молодь у політику, а треба завжди лишатися нейтральним (!). Вибачте, але як можна в країні, що воює, країні, яка втратила значні території та мільйони своїх громадян, країні, в якій щодня на фронті вбивають людей, розповідати про терпимість та любов до ворога?

Звісно, у коледжі є прекрасні викладачі, яких люблять і шанують діти, яких поважаю я. Викладачі з міцною патріотичною позицією, викладачі-волонтери. Але є влада міста, якій начхати на це.

Каталізатором стали події у міській раді 24 квітня, коли КІЛЬКА ПОВНОЛІТНІХ студентів самостійно прийшли підтримати легальний мітинг громадян за зменшення вартості проїзду. Я особисто в них не викладаю і впливу на них не маю! Але вони "перейшли дорогу" ОСОБИСТО міському голові Вершині А. О. Від Вершини та Пономарчука (!?) почалися закиди в мій бік, що я ЗІРВАВ ІЗ ЗАНЯТЬ ДЕСЯТКИ ДІТЕЙ! Телефонні дзвінки до адміністрації коледжу, листи в поліцію, гнівні запити на ректора університету.

Поліція у діях мітингуючих не вбачає ані складу злочину, ані правопорушення. А от зі сторони освіти почався тиск. Директор коледжу прямо заявила, що мені ДОВЕДЕТЬСЯ піти самому, інакше вони "знайдуть" причину. Також почався тиск на студентів із погрозами відрахування, позбавлення стипендій та зменшення оцінок.

Павлоградська влада — це ДНО України, бо коли вони мстяться студентам за СВОЇ прорахунки, коли вони чужими руками звільняють викладачів через їхню позицію в місті та боротьбу за Україну — ані викладачам, ані студентам тут робити немає чого. І мені дуже шкода, що адміністрація коледжу йде на поводу у Вершини та Пономарчука, проводячи політику репресій якраз серед тих, хто ЗАВЖДИ горою стояв за свій навчальний заклад. У вас немає майбутнього.

НАША МОЛОДЬ НЕ МАЄ ПРАВ! В НАШОЇ МОЛОДІ НЕМАЄ СВОБОДИ СЛОВА ТА ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ!»

ГЛАВКОР - сайт о политике в стране и мире

У каждого человека есть очень ценный ресурс. У каждого из нас ежедневно одинаковое количество этого ресурса, но далеко не все одинаково эффективно распоряжается им. Имя этому ресурсу - Время.

Основная задача каждого человека, желающего добиться успеха - правильно распорядиться своим временем.

Ныне каждый человек, а особенно, человек деловой, пользуется интернетом для решения своих задач: начиная от бытовых и заканчивая карьерных.

Сейчас в сети существует множество сайтов. Можно потратить очень много времени на поиск решения различных жизненных задач на разных сайтах. А можно найти один, универсальный сайт, который будет полезен всегда, в любой ситуации.

Хотим представить Вам сайт, с которым вы не разлучитесь никогда.

Итак, внимание, это Главкор!

На сайте Главкор вы увидите удивительную информацию, для себя а также людей которые Вас окружают.

На ГЛАВКОРЕ размещено много всего интересного, именно для Вас!!!

У Главкора качественный, интересный и уникальный контент сайта, любой сложности от рерайта новостей до уникальных тематических текстов, предварительно все материалы проходят редакторскую правку и корректировку.

Пользователи вашего сайта смогут быстро найти интересующую их информацию, пользуясь понятной и удобной структурой сайта.

Наш сайт имеет такие разделы как: новости, политика, общество, наука, культура, спорт, экономика, авторские статьи, фото и видео, и отдел рекламы. Вы когда будете смотреть фото и видео с нашего сайта Главкор, у Вас будет впечатление что Вы находились рядом во время съемок фотографий или смонтированного видео.

С вами всегда ровно 7 дней в неделю, ровно 24 часа в сутки, будут новости нашего сайта.

Онлайн репортажи, с места событий, комментарии экспертов. Мы выбираем только самые важные и самые интересные новости. Хотим обратить Ваше внимание: мы печатаем только правдивые и проверенный новости, чем выгодно отличаемся от иных ресурсов. Мы честны.

Мы следим за своей репутацией и дорожим Вашим мнение о нас.

До новых и очень приятных встреч.

Мы раскроем мир для Вас, а Вас - миру!